Претходна понуда

Магична новогодишна понуда во салон за убавина Silhouette! 52% попуст на пакет фенирање + шминка + педикир + маникир во вредност од 1650ден. за само799ден!

    • Вредност 1650ден.
    • Попуст 52%
    • Заштеди 851ден.
  • Распродадено

Добивате

* фенирање + шминка + педикир + маникир

* Блеснете со празничен сјај, совршено негувани со заносна шминка, средена коса,негувани раце и стопала и нека ви се среќни празниците.

Услови

* Можете да купите неограничен број на купони

* Пред посета на салонот задолжително е да закажете на тел. 046/257-789

* Понудата трае до Петок 30.12.2011. Купоните можат да се искористат до Сабота 31.12.2011

Опис

Комплетно негувани од глава до петици, спремни и самоуверени да ги дочекате празниците со средени раце, стопала, професионална шминка и фризура ви останува само да празнувате!

Па среќни празници и среќна нова година ви посакува Silhouette и kelepur.mk.

Silhouette
Од големата палета на третмани коишто ви ги нуди Silhouette,можете да направите избор на третмани кои ќе ги добивате паралелно, со што значително ќе заштедите на време, а ќе добиете на убавина.

Нашиот стручен персонал е тука да ве посоветува доколку не сте сигурни кој третман најмногу би ви одговарал вас или на вашиот партнер, кој исто така можете да го донесете со себе, затоа што Silhouette нуди третмани и за мажи.

Silhouette е тука да го оствари вашиот сон, да ве направи жената којашто посакувате да бидете и од насмевката на вашето лице да зрачи самодовербата што само беспрекорната убавина може да и ја овозможи на една жена.

Silhouette Охрид на Facebook!


Магична новогодишна понуда во салон за убавина Silhouette! 52% попуст на пакет фенирање + шминка + педикир + маникир во вредност од 1650ден. за само799ден!

Компанија : Silhouette

Адреса : Бул. "Туристичка" бб

Град : Охрид

http://silhouette.com.mk