Претходна понуда

BLACK FRIDAY! 47% ПОПУСТ ТРЕТМАН ЗА КОСА „REVLON KERATIN DEEP TREATMENT“ + ШИШАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1900ДЕН. ЗА САМО 999ДЕН.

    • Вредност 1900ден.
    • Попуст 47%
    • Заштеди 901ден.
  • Распродадено

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА КОСА „REVLON KERATIN DEEP TREATMENT“ + ШИШАЊЕ
** Длабоко ја обновува оштетената коса
** Ја пополнува со кератин, ја реконструира структурата на косата.
** Ја измазнува грубата површина на косата.
** Ја зајакнува кршливата коса за да ја зајакне отпорноста кон расцепување и кршење.
** Обезбедува хидратација и храна.
** Ја припитомува непослушната коса и обезбедува долгорочна заштита од пукање и статичност

* ПОБРЗАЈТЕ! "BLACK FRIDAY" АКЦИЈА СО ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА КУПОНИ, НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!!!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСКОРИСТАТ ЗАКЛУЧНО СО 04.12.2021Г.

Опис

Шишањето ќе ја освежи вашата коса, REVLON KERATIN DEEP третманот ќе го нахрани влакното, а вие ќе имате негувана, здрава свиленкаста коса и безпрекорен изглед, а сето ова ќе го добиете во „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ по неверојатна цена

Alexandra Hair Studio на Facebook!


BLACK FRIDAY! 47% ПОПУСТ ТРЕТМАН ЗА КОСА „REVLON KERATIN DEEP TREATMENT“ + ШИШАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1900ДЕН. ЗА САМО 999ДЕН.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo