Претходна понуда

50% попуст на ШПАГЕТИ БОЛОЊЕЗЕ + ДЕСЕРТ БЛАГА ПАЛАЧИНКА во пицерија COSA NOSTRA во вредност од 300ден. за само 149ден.

    • Вредност 300ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 151ден.
  • Распродадено

Добивате

* Потпечени шпагети болоњезе во земјено тавче

* Десерт една палачинка со крем, банана и шлаг


Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Купоните важат за во пицерија COSA NOSTRA (не важи за носење)

* Купоните можат да се искористат до 27.05.2012 година

* Работно време секој ден од 10:00 до 00:00

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, во автентичната атмосфера на пицерија COSA NOSTRA ве чека пријатно изненадување! Пробајте ги потпечени шпагети болоњезе подготвени во земјено тавче и после вкусната шпагети засладете се со палачинка со крем, банана и шлаг.


50% попуст на ШПАГЕТИ БОЛОЊЕЗЕ + ДЕСЕРТ БЛАГА ПАЛАЧИНКА во пицерија COSA NOSTRA во вредност од 300ден. за само 149ден.

Компанија : Пицерија Коза Ностра

Адреса : Ул. Коста Абраш бр.50

Град : Охрид

http://www.cosanostra.mk