Претходна понуда

50% попуст на третман за оштетена коса во фризерско студио „СТУДИО`79“ во вредност од 800ден. за само 399ден.

    • Вредност 800ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 401ден.
  • Распродадено

Добивате

* Одберете еден од трите видови на третмани за оштетена коса

- REVLON HYDRA RESCUE REPAIR
- NUTRITION SEDUCTION
- ALTER EGO HAIR REPAIR RENEW

Услови

* Секој може да купи еден купон за себе и неограничен број за пријатели

* Купоните може да се купуваат до 19.02.2012 година, а да се користи до 29.02.2012 година

* Задолжително е предходно да се направи резервација на тел. 075/439-028

Опис

Секој од трите понудени третмани ќе обезбеди обновување на вашата коса.

REVLON HYDRA RESCUE REPAIR третман за регенерирање на многу суви и оштетени коси.

NUTRITION SEDUCTION е топлински третман за хидратација на сува коса, обезбедува длабинска и долготрајна хидратација на внатрешните слоеви на влакното на косата од пукнатини и кршење. Ја штити косата од надворешни влијанија и го спречува електрицитетот на влакното.

ALTER EGO HAIR REPAIR RENEW хидратација и спречување на стареењето на косата.


50% попуст на третман за оштетена коса во фризерско студио „СТУДИО`79“ во вредност од 800ден. за само 399ден.

Компанија : Студио79

Адреса : Димитар Влахов б.б. стан2

Град : Охрид

http://www.studio79.com.mk