Претходна понуда

ЗА СИТЕ ГУРМАНИ! ТАВЧЕ ГРАВЧЕ СО СЛАНИНА И ДОМАШНО ЛЕПЧЕ ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 260ДЕН. ЗА САМО 143ДЕН.

    • Вредност 260ден.
    • Попуст 45%
    • Заштеди 117ден.
  • Распродадено

Добивате

* ТАВЧЕ ГРАВЧЕ СО СЛАНИНА И ДОМАШНО ЛЕПЧЕ

Пица бар „INSTINCT“ ве изненадува со гурманска понуда, за добар ручек или вечера, вкусно тавче гравче со сланина и домашно лепче!

Добар апетит!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 15.10.2020 година

* Купонот важи за во Пица Бар „Instinct“ (не важи за носење)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, на самиот плоштад ве чека пријатно изненадување! Посетете го пица бар „INSTINCT“, задоволете го вашиот апетит со извонредно вкусно ТАВЧЕ ГРАВЧЕ СО СЛАНИНА И ДОМАШНО ЛЕПЧЕ и претворете го вашиот ручек или вечера во сласно уживање!


ЗА СИТЕ ГУРМАНИ! ТАВЧЕ ГРАВЧЕ СО СЛАНИНА И ДОМАШНО ЛЕПЧЕ ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 260ДЕН. ЗА САМО 143ДЕН.

Компанија : Пица Бар „Instinct“

Адреса : Градски Плоштад

Град : Охрид

https://www.kelepur.com/