Претходна понуда

50% ПОПУСТ НА ТОПЕНО СИРЕЊЕ + ФУРНАРИНКИ ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 230ДЕН. ЗА САМО 115ДЕН.

    • Вредност 230ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 115ден.
  • Распродадено

Добивате

* ТОПЕНО СИРЕЊЕ + ФУРНАРИНКИ

Не пропуштајте! Посетете го пица бар „INSTINCT“, вкусете неодоливо вкусно топено сирење и фурнаринки и уживајте во извонредно богатиот вкус.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 10.06.2020 година

* Купонот важи за во Пица Бар „Instinct“ (не важи за носење)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, на самиот плоштад ве чека пријатно изненадување! Посетете го пица бар „INSTINCT“, задоволете го вашиот апетит со извонредно вкусно топено сирење и крцкави фурнаринки и претворете го вашиот ручек или вечера во сласно уживање!


50% ПОПУСТ НА ТОПЕНО СИРЕЊЕ + ФУРНАРИНКИ ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 230ДЕН. ЗА САМО 115ДЕН.

Компанија : Пица Бар „Instinct“

Адреса : Градски Плоштад

Град : Охрид

https://www.kelepur.com/