Претходна понуда

50% попуст на топено сирење по избор со месо или зеленчук во пица ресторан ВИА САКРА во вредност од 250ден. за само 125ден.

    • Вредност 250ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 125ден.
  • Распродадено

Добивате

* Топено сирење по избор со:

** Месо: сирење фета, кашкавал, кечап ,мелено месо, сланина, шунка
** Зеленчук: сирење фета, кашкавал, кечап, печурки, кромид, домати, пиперки


* Во убавиот амбиент со поглед на древната Св. Софија препуштете се на ова задоволство и уживајте во вкусот на топено сирење

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат и користат до 10.06.2012 година

* Купонот важи за во пица ресторан Виа Сакра (не важи за носење)

* Работно време секој ден од 10:00 до 00:00
Петок-Сабота до 01:00

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Не пропуштајте го ова незаборавно вкусно задоволство топено сирење во Виа Сакра и имајте пријатни моменти што ќе ги задоволат сите ваши сетила.

Пица ресторан ВИА САКРА
На кратка пијачка при прошетка, на лесна ужина или на комплетен оброк од нашето мени, добредојдени сте и ќе уживате во прекрасниот поглед кон црквата Св. Софија.

Ако пак имате некакви посебни гастрономски желби, или сакате да дизајнирате свое сопствено мени, ние сме секако расположени да одговориме на вашите барања.Во секој случај ви гарантираме дека ќе бидете пријатно изненадени.

Пица ресторан Виа Сакра на Facebook!


50% попуст на топено сирење по избор со месо или зеленчук во пица ресторан ВИА САКРА во вредност од 250ден. за само 125ден.

Компанија : Виа Сакра

Адреса : Илинденска 36 Кај црквата „Св. Софија“

Град : Охрид

http://viasacra.mk