Претходна понуда

51% попуст на ТОСТ + ПИВО HEINEKEN 0.33л на плажа МЕТРОПОЛИС во вредност од 200ден. за само 99ден.

    • Вредност 200ден.
    • Попуст 51%
    • Заштеди 101ден.
  • Распродадено

Добивате

* Тост со салама и кашкавал
* Пиво HEINEKEN 0.33л


Најлесно, најбрзо и највкусно ќе задоволите вашиот апетит со вкусен крцкав тост, а и ќе се оладите со пиво Heineken. Ова ви го овозможува само плажа Metropolis! Пробајте и уживајте.

Услови

* Можете да купите неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат до 19.08.2012 година, а да се искористат до 26.08.2012 година

* Работно време секој ден од 10:00 до 00:00

Опис

Не пропуштајте да ја посетите убаво средената плажа METROPOLIS и да уживате во оваа неодолива комбинација крцкав тост и пиво Heineken идеален оброк на плажа со кој сласно ќе се најадете, а со пивото ќе се оладите.

Плажа Метрополис на facebook!Компанија : Плажа Метрополис

Адреса : Населба СВ. Стефан пред хотел Бетон

Град : Охрид

http://goo.gl/8xbf3