Претходна понуда

Летна грижа за вашата коса! 50% попуст на третман за сува и оштетена коса „Lakmé K. Therapy repair“ во фризерско студио Елит Мари во вредност од 600ден. за само 299ден.

    • Вредност 600ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 301ден.
  • Распродадено

Добивате

* Третман за сува и оштетена коса од „Lakmé“ со користење на препрати од линијата K. THERAPY REPAIR

** Миење со шампон
** Масажа со ампула
** Нанесување на термо Маска
** Миење и фенирање

* Третманот е во времетраење од 40мин.

* Вашата коса заслужува повеќе внимание во овој период од годината. Подарете и го овој третман и имајте здравa и негувана коса!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Пон.– Пет. 11:00 - 18:00
Сабота 11:00 – 16:00

* Купоните може да се купуваат и да се искористат до 22.07.2012 година

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Дозволете и на косата да изгледа совршено здраво свиленкасто и беспрекорно убаво со овој извонреден третман имајте коса каква што посакувате!

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


Летна грижа за вашата коса! 50% попуст на третман за сува и оштетена коса „Lakmé  K. Therapy repair“ во фризерско студио Елит Мари во вредност од 600ден. за само 299ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu