Претходна понуда

BLACK FRIDAY! 47% ПОПУСТ ТРЕТМАН ЗА КОСА „ARGABETA BOTOL UP!“ + ШИШАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 799ДЕН.

    • Вредност 1500ден.
    • Попуст 47%
    • Заштеди 701ден.
  • Распродадено

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА КОСА „ARGABETA BOTOL UP!“ + ШИШАЊЕ

* ТРЕТМАН КОЈ ДАВА ПОПОЛН ИЗГЛЕД НА КАПИЛАРНИТЕ ВЛАКНА, ЈА ХРАНИ И ХИДРИРА И ЕКСТРЕМНО ИЗГАСНАТА КОСА, ШТО ОБЕЗБЕДУВА ТОН И ВОЛУМЕН.

* ПОБРЗАЈТЕ! "BLACK FRIDAY" АКЦИЈА СО ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА КУПОНИ, НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!!!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСКОРИСТАТ ЗАКЛУЧНО СО 04.12.2021Г.

Опис

Од познатата формула на Диксон Стамикер, се создаде нов револуционерен третман Botol up!

* без минерални и вештачки бои!

* врз основа на колаген, растителен кератин (од ориз и соја протеини), хијалуронска киселина и растителни матични клетки екстракт!

Мелем за поцелосен изглед на косата за девитализирана коса без волумен. За целосен синергистички ефект , мелемот Argabeta Botol-up обезбедува тон и волумен на вашата коса. Благодарение на напредната формулација, базирана на колаген, растителен кератин (протеини од ориз и соја), хијалуронска киселина и екстракт од растителни матични клетки, им дава поцелосен изглед на капиларните влакна, ја храни и хидрира и екстремно изгаснатата коса!

Третман за поцелосен изглед на косата без волумен. Неговите ефекти се видливи од првите апликации. Структурата на косата е поцелосна; кршливата и мека коса станува пополна, добива волумен и сјај, благодарение на специфичното дејство на хијалуронска киселина и екстракт од растителни матични клетки.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


BLACK FRIDAY! 47% ПОПУСТ ТРЕТМАН ЗА КОСА „ARGABETA BOTOL UP!“ + ШИШАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 799ДЕН.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo