Претходна понуда

45% ПОПУСТ НА ОСВЕЖУВАЧКИ ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 900ДЕН. ЗА САМО 499ДЕН.

    • Вредност 900ден.
    • Попуст 45%
    • Заштеди 401ден.
  • Распродадено

Добивате

* Утврдување на типот на кожата
* Чистење со млеко
* Благ пилинг за отстранување на мртви клетки
* 15 минутна масажа на лице, врат и деколте
* Маска според типот на кожата
* Завршен крем

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 20:00, Сабота од 12:00 до 17:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:075/575-465

Опис

ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“
Убедени дека тајната на убавината лежи во хармонијата на внатрешното здравје и надворешниот изглед, ние во Purity сме посветени во обезбедување на незаборавно искуство на нашите клиенти.


45% ПОПУСТ НА ОСВЕЖУВАЧКИ ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 900ДЕН. ЗА САМО 499ДЕН.

Компанија : Purity Beauty Center

Адреса : Партизанска 76в

Град : Охрид

https://purity.com.mk/