Претходна понуда

50% попуст на потхранувачки третман за лице во козметичко студио FREYA во вредност од 1000ден. за само 499ден.

    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 501ден.
  • Распродадено

Добивате

* Потхранувачки третман за лице (Класично чистење, две маски, пилинг, масажа и ампула)

* Времетраење на третманот
2 часа

* Вашата кожа нека биде нежна мека, подарете и луксузен третман, подгответе го вашето лице за летото и блеснете со убава сјајна кожа.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 11:00 до 20:00

* Понудата трае до 10.06.2012. Купоните можат да се искористат до 16.06.2012

* Задолжителна е претходна резервација на:
Тел.:046/271-999
Моб.:075/226-903

Опис

Зимата е период кога кожата дехидрира и ја губи влажноста. Потхранете ја вашата кожа, вратете го сјајот, направете третман, вашето лице ќе ви биде благодарно.


50% попуст на потхранувачки третман за лице во козметичко студио FREYA во вредност од 1000ден. за само 499ден.

Компанија : Козметичко Студио FREYA

Адреса : Ул. „Партизанска“ 38 Кај Џордано Влез Б Стан 21

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk