Претходна понуда

BLACK FRIDAY! 25% попуст на КЛАСИЧЕН ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ во козметичко студио FREYA во вредност од 1200ден. за само 899ден.

    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 25%
    • Заштеди 301ден.
  • Распродадено

Добивате

* КЛАСИЧЕН ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ

Вашата кожа нека биде нежна и мека, подарете и луксузен третман, подгответе го вашето лице за пролетта и блеснете со убава сјајна кожа.

* ПОБРЗАЈТЕ! "BLACK FRIDAY" АКЦИЈА СО ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА КУПОНИ, НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!!!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 11:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на:Тел.:046/271-999, Моб.:075/226-903

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСКОРИСТАТ ЗАКЛУЧНО СО 04.12.2021Г.

Опис

Подгответе го вашето лице за зимските денови, исчистете ја кожата, потхранете ја, вратете го сјајот, направете третман и вашето лице ќе ви биде благодарно.

козметичко студио „FREYA“ на Facebook!


BLACK FRIDAY! 25% попуст на КЛАСИЧЕН ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ во козметичко студио FREYA во вредност од 1200ден. за само 899ден.

Компанија : Козметичко Студио FREYA

Адреса : Ул. „Партизанска“ 38 Кај Џордано Влез Б Стан 21

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk