Претходна понуда

50% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ПО ИЗБОР СПОРЕД ТИПОТ НА КОЖАТА ВО СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 600ДЕН.

    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 600ден.
  • Распродадено

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ПО ИЗБОР СПОРЕД ТИПОТ НА КОЖАТА

Подарете му свежина и чистота на вашето лице и блеснете со нежна и мазна кожа.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните можат да се искористат до 01.04.2022г.

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 17:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078/255-233

Опис

Посветете внимание на вашата кожа и грижете се за неа постојано. Единствен начин да имате прекрасно лице е чистата кожа. Искористете ја оваа можност, исчистете ја кожата, отстранете ги мртвите клетки, нахранете ја, хидратизирајте ја и чувствувајте се свежо и подмладено и имајте прекрасна и нежна кожа.

Студио за нега и убавина Ксантика ви нуди:
Третмани за лице, масажи за тело и лице, вертикален турбо солариум, надградба на нокти, маникир, педикир, свилени трепки (classic и Hybrid), Lash Lift, Brow Lamination, фарбање на веѓи.

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА FACEBOOK

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА INSTAGRAM


50% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ПО ИЗБОР СПОРЕД ТИПОТ НА КОЖАТА ВО СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 600ДЕН.

Компанија : Студио за нега и убавина Ксантика

Адреса : Т. Ц. АМАМ II Спрат

Град : Охрид

https://fb.me/ksantika.ohrid.9