Претходна понуда

50% попуст на ШИШАЊЕ + ТРЕТМАН ПО ИЗБОР ОД „INEBRYA ICE CREAM“ ЛИНИЈАТА ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 800ден. за само 399ден.

    • Вредност 800ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 401ден.
  • Распродадено

Добивате

* ШИШАЊЕ + ТРЕТМАН ПО ИЗБОР ОД „INEBRYA ICE CREAM“ ЛИНИЈАТА

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Вашата коса е вашиот украс на главата! Не дозволувајте вашата оштетена коса да го наруши вашиот изглед. Подарете и на косата третман за ревитализација кој даблински ќе го нахрани влакното а вие ќе имате прекрасна сјајна и негована коса.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


50% попуст на ШИШАЊЕ + ТРЕТМАН ПО ИЗБОР ОД „INEBRYA ICE CREAM“ ЛИНИЈАТА ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 800ден. за само 399ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo