Претходна понуда

BLACK FRIDAY! 47% ПОПУСТ НА ШИШАЊЕ, ФЕНИРАЊЕ И ТРЕТМАН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ „ARGABETA HAIR LOSS“ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 799ДЕН.

    • Вредност 1500ден.
    • Попуст 47%
    • Заштеди 701ден.
  • Распродадено

Добивате

* ШИШАЊЕ, ФЕНИРАЊЕ И ТРЕТМАН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ „ARGABETA HAIR LOSS“

* ПОБРЗАЈТЕ! "BLACK FRIDAY" АКЦИЈА СО ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА КУПОНИ, НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!!!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСКОРИСТАТ ЗАКЛУЧНО СО 04.12.2021Г.

Опис

Изберете третман што ќе ви помогне да се решите од несаканите проблеми со вашата коса. Дозволете и на косата да изгледа совршено, здраво, свиленкасто, витално и беспрекорно убаво.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


BLACK FRIDAY! 47% ПОПУСТ НА ШИШАЊЕ, ФЕНИРАЊЕ И ТРЕТМАН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ „ARGABETA HAIR LOSS“ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 799ДЕН.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo