Претходна понуда

50% попуст на третман за коса по избор против: опаѓање, мастење или првут од „Lakmé K. Therapy“ во фризерско студио Елит Мари во вредност од 600ден. за само 299ден.

    • Вредност 600ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 301ден.
  • Распродадено

Добивате

* Третман за коса по избор против: опаѓање, мастење или првут од „Lakmé“ со користење на препрати од линијата K. THERAPY Active, Peeling или Purifying

** Миење со соодветен шампон
** Масажа со ампула
** Нанесување соодветна маска или повторно миење
** фенирање

* Вашата коса заслужува повеќе внимание во овој период од годината. Подарете и третман и имајте здравa и негувана коса!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Пон.– Пет. 11:00 - 18:00
Сабота 11:00 – 16:00

* Купоните може да се купуваат и да се искористат до 09.09.2012 година

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Изберете третман што ќе ви помогне да се решите од несаканите проблеми со вашата коса.

Дозволете и на косата да изгледа совршено, здраво, свиленкасто, витално и беспрекорно убаво.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


50% попуст на третман за коса по избор против: опаѓање, мастење или првут од  „Lakmé  K. Therapy“ во фризерско студио Елит Мари во вредност од 600ден. за само 299ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu