Претходна понуда

51% попуст на УШТИПЦИ СО КАЈМАК + помфрит во ресторан „DE LAGO“ во вредност од 200ден. за само 99ден.

    • Вредност 200ден.
    • Попуст 51%
    • Заштеди 101ден.
  • Распродадено

Добивате

* Уштипци со кајмак (250гр. мелено месо) + гарнир помфрит

Ресторан „De Lago“ повторно ве изненадува со вкусна понуда, Уштипци со кајмак и помфрит, неодолив оброк кој ќе го задоволи вашиот апетит!

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони за себе и за пријатели

* Купоните може да се купуваат и користат до 25.11.2012 година

* Работно време секој ден од 09:00 до 00:00

* Понудата важи за во ресторанот (не важи за „носење“)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Вашиот ручек или вечера поминете го во ресторан „DE LAGO“ и пробајте ги овие сочни Уштипци со кајмак и помфрит и уживајте во вкусот и аромата на овој оброк.

Хотел DE LAGO на Facebook!


51% попуст на УШТИПЦИ СО КАЈМАК + помфрит во ресторан „DE LAGO“ во вредност од 200ден. за само 99ден.

Компанија : DE LAGO

Адреса : Ул.Цар Самоил 16

Град : Охрид

http://hoteldelago.com