Претходна понуда

Велигден во Охрид! Дводневен престој во ОХРИД за ДВАЈЦА во Вила „ЛАВА“ на самиот брег на Охридско езеро за само 2460ден

  • Топ понуда!

  • Распродадено

Добивате

* ВИКЕНД или две ноќевања за ДВАЈЦА во ОХРИД

* Престој ВИЛА ЛАВА на самиот брег на Охридско езеро

* Посебно купатило, мини бар, ТВ - кабловска, интернет, клима уред, панел за греење, паркинг место

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Пред да се купи купонот потребно е да се направи предрезервација (проверка за достапност), потоа да се направи резервација со кодот од купонот - телефонски

* Задолжителна предрезервација и резервација на тел. 070/516-816, 070/400-688, 071/400-688

* Купоните се продаваат до 15.04.2012 година, а може да се користат заклучно со 15-16.04.2012 година

Опис

Дочекајте ги Велигденските празници и доживејте го Охрид на поинаков начин. Разбудената пролетна природа, сјајот на езерото на пролетното сонце, пријатните прошетки низ стариот град ќе го направат вашиот престој во Охрид незаборавен.

Вила „ЛАВА“ која е на самиот брег на Охридското Езеро покрај кејот и шеталиштето ќе направат вашиот престој во Охрид да биде вистинско уживање.Компанија : Vila LAVA

Адреса : Кеј Маршал Тито број 53 Охрид

Град : Охрид

http://goo.gl/Sxc5e