Претходна понуда

50% попуст на АРОМА МАСАЖА со етерично масло во студио за масажа Златни Раце во вредност од 700ден. за само 349ден.

    • Вредност 700ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 351ден.
  • Распродадено

Добивате

* АРОМА масажа со етерични малса

* Етерично масло по избор:
- портокал
- рузмарин
- какао
- тимјан

* Времетрање од 60 минути

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Понудата трае до 29.01.2012 година, а може да се користи до 11.02.2012 година

* Задолжително е предходно закажување на 070/966-342 или 077/758-540

* Работно време од Понеделник до Сабота од 10:00 до 19:00

Опис

Мирисот на етеричното масло делува на одредени органи и ткива и на нервниот систем, го опушта телото, го смирува духот, ги разбиструва мислете и сето тоа преку малите миризливи капки.

Повелете и пробајте ги нашите Златни раце.


50% попуст на АРОМА МАСАЖА со етерично масло во студио за масажа Златни Раце во вредност од 700ден. за само 349ден.

Компанија : Салон за масажа Златни Раце

Адреса : Бул. „Туристичка“ Мини базар Гранит на спрат Наспроти О.У Глигор Прличев

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk