Активна понуда

50% ПОПУСТ НА ПЕДИКИР И ГЕЛ-ЛАК + ГРАТИС ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1400ДЕН. ЗА САМО 699ДЕН.

Купи сега за 699 ден.
    • Вредност 1400ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 701ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПЕДИКИР И ГЕЛ-ЛАК + ГРАТИС ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ

Бидете самоуверени, имајте нежни, мазни стапала и убави, уредни нокти и негувани нозе.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Задолжителна претходна резервација на Тел.: 078/286-229

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 14:00 и од 18:00 до 21:00, Сабота од 12:00 до 17:00

Опис

Искористете ја оваа можност од kelepur.mk и COSMETIC STUDIO ART, посветите повеќе внимание на вашите стапала, негувајте ги естетски и хигиенски, дозволете си педикир третман и измазнете ја грубата кожа на вашите стапала за тие да бидат нежни и мазни!

COSMETIC STUDIO ART ви нуди: Маникир, Гел, Шминка, Педикир, Депилација, Надградба + Налевање на нокти


50% ПОПУСТ НА ПЕДИКИР И ГЕЛ-ЛАК + ГРАТИС ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ  ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1400ДЕН. ЗА САМО 699ДЕН.

Компанија : Cosmetic Studio Art

Адреса : Ул. Дејан Војвода бр. 10

Град : Охрид

https://www.facebook.com/studioart.94/