Активна понуда

50% ПОПУСТ НА ПЕДИКИР И МАНИКИР ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 599ДЕН.

Купи сега за 599 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 601ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* ПЕДИКИР + МАНИКИР

Бидете самоуверени, имајте нежни, мазни стапала и убави, уредни нокти и негувани раце.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат и користат до 29.02.2020 г.

* Задолжителна претходна резервација на Тел.: 078/286-229

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 14:00 и од 18:00 до 21:00, Сабота од 12:00 до 17:00

Опис

Дозволете си педикир и измазнете је грубата кожа на вашите стапала за тие да бидат нежни и мазни! Воедно не ги заборавајте вашите раце, тие многу кажуваат за вашата личност затоа дозволете си маникир и бидете уредни и модерни.

COSMETIC STUDIO ART ви нуди: Маникир, Гел, Шминка, Педикир, Депилација, Надградба + Налевање на нокти


50% ПОПУСТ НА ПЕДИКИР И МАНИКИР ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 599ДЕН.

Компанија : Cosmetic Studio Art

Адреса : Ул. Дејан Војвода бр. 10

Град : Охрид

https://www.facebook.com/studioart.94/