Активна понуда

30% ПОПУСТ НА ПЕДИКИР + МАСАЖА НА СТАПАЛА ВО САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000ДЕН. ЗА САМО 700ДЕН.

Купи сега за 700 ден.
    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 30%
    • Заштеди 300ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПЕДИКИР + МАСАЖА НА СТАПАЛА

Подарете им на стапалата педикир третман, негувајте ги, нека бидат мазни и нежни, а вие самоуверени

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 17:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078 255 233, 078 402 107

Опис

Грижете се за вашите стапала, дозволете си себе си педикир третман, негувајте ги естетски и хигиенски и имајте нежни и убави нозе.

Средените стапала се одраз на уредна и привлечна жена. Ако сакате да бидете задоволни од самите себе и неодоливи за спротивниот пол, секогаш имајте уредни нозе.

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА FACEBOOK


30% ПОПУСТ НА ПЕДИКИР + МАСАЖА НА СТАПАЛА ВО САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000ДЕН. ЗА САМО 700ДЕН.

Компанија : САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА

Адреса : Т. Ц. АМАМ II Спрат

Град : Охрид

https://fb.me/ksantika.ohrid.9