Активна понуда

33% ПОПУСТ ПЕДИКИР И ПАРАФИН + МАСАЖА НА ЛИЦЕ ВО СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 900ДЕН. ЗА САМО 600ДЕН.

Купи сега за 600 ден.
    • Вредност 900ден.
    • Попуст 33%
    • Заштеди 300ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 2

Добивате

* ПЕДИКИР И ПАРАФИН + МАСАЖА НА ЛИЦЕ

Подарете им на стапалата педикир третман, негувајте ги, нека бидат мазни и нежни, а вие самоуверени.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните можат да се искористат до 01.04.2022г.

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 17:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078/255-233

Опис

Посветите повеќе внимание на вашите стапала, негувајте ги естетски и хигиенски, дозволете си педикир третман и измазнете ја грубата кожа на вашите стапала за тие да бидат нежни и мазни!

Студио за нега и убавина Ксантика ви нуди:
Третмани за лице, масажи за тело и лице, вертикален турбо солариум, надградба на нокти, маникир, педикир, свилени трепки (classic и Hybrid), Lash Lift, Brow Lamination, фарбање на веѓи.

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА FACEBOOK

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА INSTAGRAM


33% ПОПУСТ ПЕДИКИР И ПАРАФИН + МАСАЖА НА ЛИЦЕ ВО СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 900ДЕН. ЗА САМО 600ДЕН.

Компанија : Студио за нега и убавина Ксантика

Адреса : Т. Ц. АМАМ II Спрат

Град : Охрид

https://fb.me/ksantika.ohrid.9