Активна понуда

30% ПОПУСТ НА ПЕДИКИР ВО САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000ДЕН. ЗА САМО 699ДЕН.

Купи сега за 699 ден.
    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 30%
    • Заштеди 301ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПЕДИКИР

Подарете им на стапалата педикир третман, негувајте ги, нека бидат мазни и нежни, а вие самоуверени.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 17:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078 255 233, 078 402 107

Опис

Искористете ја оваа можност од kelepur.mk и САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА, посветите повеќе внимание на вашите стапала, негувајте ги естетски и хигиенски, дозволете си педикир третман и измазнете ја грубата кожа на вашите стапала за тие да бидат нежни и мазни!.

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА FACEBOOK


30% ПОПУСТ НА ПЕДИКИР ВО САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000ДЕН. ЗА САМО 699ДЕН.

Компанија : САЛОН ЗА УБАВИНА КСАНТИКА

Адреса : Т. Ц. АМАМ II Спрат

Град : Охрид

https://fb.me/ksantika.ohrid.9