Активна понуда

50% ПОПУСТ НА ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА ВО „INSTINCT BAR & FOOD“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 450ДЕН. ЗА САМО 225ДЕН.

Купи сега за 225 ден.
    • Вредност 450ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 225ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 26

Добивате

* ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА

Не пропуштајте! Посетете го „INSTINCT BAR & FOOD“, вкусете неодоливо вкусна пица КАПРИЧИОЗА и уживајте во извонредно богатиот вкус.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 30.11.2022 година

* Купонот важи за во „INSTINCT BAR & FOOD“ (не важи за носење)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, на самиот плоштад ве чека пријатно изненадување! Посетете го „INSTINCT BAR & FOOD“, задоволете го вашиот апетит со извонредно вкусна пица КАПРИЧИОЗА и претворете го вашиот ручек или вечера во сласно уживање!


50% ПОПУСТ НА ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА ВО „INSTINCT BAR & FOOD“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 450ДЕН. ЗА САМО 225ДЕН.

Компанија : INSTINCT BAR & FOOD

Адреса : Градски Плоштад

Град : Охрид

https://www.kelepur.com/