Активна понуда

ВРЕМЕ Е ЗА ПИЦА! 45% ПОПУСТ НА ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 260ДЕН. ЗА САМО 142ДЕН.

Купи сега за 142 ден.
    • Вредност 260ден.
    • Попуст 45%
    • Заштеди 118ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 19

Добивате

* ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА

Не пропуштајте! Посетете го ПИЦА БАР „INSTINCT, вкусете неодоливо вкусна пица КАПРИЧИОЗА и уживајте во извонредно богатиот вкус.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 01.11.2020 година

* Купонот важи за во Пица Бар „Instinct“ (не важи за носење)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, на самиот плоштад ве чека пријатно изненадување! Посетете го ПИЦА БАР „INSTINCT, задоволете го вашиот апетит со извонредно вкусна пица КАПРИЧИОЗА и претворете го вашиот ручек или вечера во сласно уживање!


ВРЕМЕ Е ЗА ПИЦА! 45% ПОПУСТ НА ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 260ДЕН. ЗА САМО 142ДЕН.

Компанија : Пица Бар „Instinct“

Адреса : Градски Плоштад

Град : Охрид

https://www.kelepur.com/