Активна понуда

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! 40% ПОПУСТ НА ПИЛЕШКО ВО ФУРНА СО КАШКАВАЛ + ДОМАШНО ЛЕПЧЕ ВО „INSTINCT BAR & FOOD“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 550ДЕН. ЗА САМО 330ДЕН.

Купи сега за 330 ден.
    • Вредност 550ден.
    • Попуст 40%
    • Заштеди 220ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 2

Добивате

* ПИЛЕШКО ВО ФУРНА СО КАШКАВАЛ + ТАЗЕ ТОПЛО ДОМАШНО ЛЕПЧЕ

Не пропуштајте! Посетете го „INSTINCT BAR & FOOD“, вкусете неодоливо вкусно пилешко во фурна со кашкавал придружено со тазе топло домашно лепче и уживајте!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 30.11.2022 година

* Купонот важи за во „INSTINCT BAR & FOOD“ (не важи за носење)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, на самиот плоштад ве чека пријатно изненадување! Посетете го „INSTINCT BAR & FOOD“, задоволете го вашиот апетит со извонредно вкусно пилешко во фурна со кашкавал и претворете го вашиот ручек или вечера во сласно уживање!


НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! 40% ПОПУСТ НА ПИЛЕШКО ВО ФУРНА СО КАШКАВАЛ + ДОМАШНО ЛЕПЧЕ ВО „INSTINCT BAR & FOOD“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 550ДЕН. ЗА САМО 330ДЕН.

Компанија : INSTINCT BAR & FOOD

Адреса : Градски Плоштад

Град : Охрид

https://www.kelepur.com/