Активна понуда

НЕОДОЛИВА ПОНУДА! 45% ПОПУСТ НА ПИЛЕШКО ВО ФУРНА СО КАШКАВАЛ + ДОМАШНО ЛЕПЧЕ ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 270ДЕН. ЗА САМО 148ДЕН.

Купи сега за 148 ден.
    • Вредност 270ден.
    • Попуст 45%
    • Заштеди 122ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 25

Добивате

* ПИЛЕШКО ВО ФУРНА СО КАШКАВАЛ + ТАЗЕ ТОПЛО ДОМАШНО ЛЕПЧЕ

Не пропуштајте! Посетете го Пица Бар „Instinct“, вкусете неодоливо вкусно пилешко во фурна со кашкавал придружено со тазе топло домашно лепче и уживајте!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 01.11.2020 година

* Купонот важи за во Пица Бар „Instinct“ (не важи за носење)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, на самиот плоштад ве чека пријатно изненадување! Посетете го ПИЦА БАР „INSTINCT“, задоволете го вашиот апетит со извонредно вкусно пилешко во фурна со кашкавал и претворете го вашиот ручек или вечера во сласно уживање!


НЕОДОЛИВА ПОНУДА! 45% ПОПУСТ НА ПИЛЕШКО ВО ФУРНА СО КАШКАВАЛ + ДОМАШНО ЛЕПЧЕ ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 270ДЕН. ЗА САМО 148ДЕН.

Компанија : Пица Бар „Instinct“

Адреса : Градски Плоштад

Град : Охрид

https://www.kelepur.com/