Активна понуда

НЕОДОЛИВО ГУРМАНСКА ПОНУДА! ПЛЕСКАВИЦА ВО ЛИСНАТО ТЕСТО СО ШЕСТ СИРЕЊА ВО ЕТНО РЕСТОРАН СВ. ПЕТКА - ВЕЛГОШТИ ЗА САМО 599ДЕН.

Купи сега за 599 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* Плескавица во лиснато тесто со шест сирења (моцарела, гауда, плаво сирење, пармезан, топено сирење, чаден кашкавал)

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 078/288-906

* Купоните важат за во ЕТНО РЕСТОРАН СВ. ПЕТКА - ВЕЛГОШТИ (не важи за носење)

Опис

Етно ресторанот Св. Петка се наоѓа во село Велгошти на само 3,5км од центарот на Охрид во мирно место за семејни ручеци и дружење со пријателите во автентичен етно амбиент опкружен со чемпреси.

Уникатните специјалитети и домашно приготвените јадење се препознатлив знак на етно ресторанот Св. Петка село Велгошти.Компанија : Етно Ресторан Св. Петка

Адреса : Велгошти

Град : Охрид

https://www.facebook.com/velgosti