Активна понуда

ПОРЦИЈА БЕЛВИЦА, КОМПИР САЛАТА, ЛЕБ, МАКАЛО, АЈВАР И 0,25Л. НАЛИВНО ВИНО ВО РИБЕН РЕСТОРАН ЕЗЕРСКИ РАЈ РАДОЖДА ЗА САМО 299ДЕН.

Купи сега за 299 ден.
    • Вредност 600ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 301ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 206

Добивате

* ПОРЦИЈА БЕЛВИЦА
* КОМПИР САЛАТА
* ЛЕБ, МАКАЛО И АЈВАР
* 0,25Л. ВИНО

Услови

* Во ресторанот се применуваат сите мерки и препораки за заштита и превенција од корона вирусот.

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 078/514-169

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете го Рибен Ресторан Езерски Рај во кој ќе бидете домаќински и гурмански послужени.Компанија : Рибен Ресторан Езерски Рај

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://fb.me/ezerski.ezerskiraj