Активна понуда

НЕОДОЛИВА ПОНУДА ВО РИБЕН РЕСТОРАН ЕЗЕРСКИ РАЈ РАДОЖДА! ПОРЦИЈА ЦИПУРА, СЕЗОНСКА САЛАТА, ЛЕБ, МАКАЛО И ЧАША ВИНО ЗА САМО 700ДЕН.

Купи сега за 700 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПОРЦИЈА ЦИПУРА СО ГАРНИР
* СЕЗОНСКА САЛАТА
* ЛЕБ, МАКАЛО
* ЧАША НАЛИВНО БЕЛО ВИНО

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 078/514-169

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете го Рибен Ресторан Езерски Рај во кој ќе бидете домаќински и гурмански послужени.Компанија : Рибен Ресторан Езерски Рај

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://fb.me/ezerski.ezerskiraj