Активна понуда

НЕОДОЛИВА ПОНУДА ВО РИБЕН РЕСТОРАН ЕЗЕРСКИ РАЈ РАДОЖДА! ПОРЦИЈА КРАП, СЕЗОНСКА САЛАТА, ЛЕБ, МАКАЛО, ЧАША ВИНО И ДЕСЕРТ ЗА САМО 600ДЕН.

Купи сега за 600 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 17

Добивате

* ПОРЦИЈА КРАП СО ГАРНИР
* СЕЗОНСКА САЛАТА
* ЛЕБ, МАКАЛО, АЈВАР
* ЧАША НАЛИВНО БЕЛО ВИНО
* ДОМАШЕН ДЕСЕРТ

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 078/514-169

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете го Рибен Ресторан Езерски Рај во кој ќе бидете домаќински и гурмански послужени.Компанија : Рибен Ресторан Езерски Рај

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://fb.me/ezerski.ezerskiraj