Активна понуда

ПОРЦИЈА ОХРИДСКА ПАСТРМКА ВО РИБЕН РЕСТОРАН „МАРИЈ БЛАЖ“ РАДОЖДА - СТРУГА ЗА САМО 333ДЕН.

Купи сега за 333 ден.
    • Вредност 600ден.
    • Попуст 45%
    • Заштеди 267ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 2

Добивате

** Порција Охридска пастрмка со гарнир мешан зеленчук

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 071/61-66-27

* Купоните може да се купуваат и користат до 30.11.2018Г. СЕКОЈ ДЕН!

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Restaurant Marij Blaz

Fish Restaurant Marij Blaz
Radozda Village, Struga, Macedonia

Website: http://vila-marij-blaz.hellomacedonia.com/en/
Facebook page: https://www.facebook.com/vila.marijblaz
Location: http://tourguide.com.mk/item/vila-marij-blaz-s-radozda-struga/

Posted by STUDIO LIVE on Friday, July 13, 2018


Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете го рибен ресторан „Мариј Блаж“ во кој ќе бидете домаќински и гурмански послужени.Компанија : Рибен Ресторан „Мариј Блаж“

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

https://facebook.com/601363530016415/