Активна понуда

ПОРЦИЈА ПАСТРМКА, КОМПИР САЛАТА, ЛЕБ, МАКАЛО, 0,25Л. НАЛИВНО ВИНО И ДЕСЕРТ ВО РИБЕН РЕСТОРАН ЕЗЕРСКИ РАЈ РАДОЖДА ЗА САМО 349ДЕН.

Купи сега за 349 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 20

Добивате

* ПОРЦИЈА ПАСТРМКА
* КОМПИР САЛАТА
* ЛЕБ, МАКАЛО
* 0,25Л. ВИНО
* ДЕСЕРТ ( тулумба и баклава)

Услови

* КУПОНИТЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТАТ ЗА ДЕНОВИТЕ 30-ТИ АПРИЛ, ПРВИ И ВТОРИ МАЈ 2022 ГОДИНА

* Во ресторанот се применуваат сите мерки и препораки за заштита и превенција од корона вирусот.

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 078/514-169

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете го Рибен Ресторан Езерски Рај во кој ќе бидете домаќински и гурмански послужени.Компанија : Рибен Ресторан Езерски Рај

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://fb.me/ezerski.ezerskiraj