Активна понуда

30% ПОПУСТ НА ПРИВРЗОК СО 3Д КРИСТАЛ ОД „LADY ACCESSORIES HANDMADE“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 700ДЕН. ЗА САМО 490ДЕН.

Купи сега за 490 ден.
    • Вредност 700ден.
    • Попуст 30%
    • Заштеди 210ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПРИВРЗОК СО 3Д КРИСТАЛ

Услови

* Секој може да купи неограничен број купони
* Бесплатна достава во охрид
* Можност за достава и до останатите градови во Македонија.
* Доставата надвор од Охрид не е вклучена во цената и изнесува 100 ден.
* За достава испратете го кодот од купонот заедно со вашите лични информации на фб страната:
Lady accessories

Опис

Кристални приврзоци кои се добиваат во кутија и кеса соодветна за подарок, приврзоците се без сертификат но се со картичка од Lady accessories и можат истите да се заменат во рок од 1 месец, за повеќе модели може да ја посетите fb страна Lady accessories или инстаграм страната Lady accessories



Компанија : Рачна Изработка „Lady Accessories“

Адреса : Охрид

Град : Охрид

https://www.facebook.com/onlinekupivaj