Активна понуда

ОТВОРЕТЕ СОПСТВЕНА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА! 80% ПОПУСТ ЗА ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА, ПЛАЌАЊЕ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ И ИНТЕГРАЦИЈА СО ВАШАТА БАНКАРСКА СМЕТКА ЗА САМО 6200ДЕН.

Купи сега за 6200 ден.
    • Вредност 31000ден.
    • Попуст 80%
    • Заштеди 24800ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 11

Добивате

ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА

* Основен дизајн прилагоден за сите екрани (Desktop, Tablet, Mobile)
* Неограничен број на производи и категории
* Шопинг кошничка
* Плаќање со платежни картички (кредитни/дебитни)
* Процесирање на платежни картички преку Casys/cPay
* Административен панел за самостојно управување со веб продавницата.
* Можност за дополнителни јазици и валути
* Можност за интеграција со веќе постоечка веб страна или регистрација и хостинг на нова веб страна.
* Бесплатна техничка поддршка еден месец

Бесплатни консултации на телефон 070/391-586

Услови

* Секој може да купи неограничен број купони

* Понудата е наменета само за правни лица

* Договарање и сите дополнителни информации на 070/391-586

Опис

Оваа ексклузивна можност ви е овозможена од страна на KELEPUR ДООЕЛ Охрид, компанијата која стои зад добро познатиот портали kelepur.mk и специјално за вас ви го нуди своето знаење и искуство за вашиот бизнис да добие ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА.
Дел од нашите задоволни клиенти:
mtdgradina.mk
holyanahandmade.com
homeshop.mk
odlicnozdravje.mk
metalotehnika.mk/webshop
pankmobil.com.mk
ateljealekstra.com
knigovez.mk
topupstore.mk


ОТВОРЕТЕ СОПСТВЕНА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА! 80% ПОПУСТ ЗА ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕБ ПРОДАВНИЦА, ПЛАЌАЊЕ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ И ИНТЕГРАЦИЈА СО ВАШАТА БАНКАРСКА СМЕТКА ЗА САМО 6200ДЕН.

Компанија : Келепур ДООЕЛ Охрид

Адреса : Ул. Мирче Ацев 39

Град : Охрид

https://kelepur.com/