Активна понуда

40% ПОПУСТ НА РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ УНИКАТНИ СВЕЌИ ОД HOLYANAHANDMADE.COM ВО ВРЕДНОСТ ОД 250ДЕН. ЗА САМО 149ДЕН.

Купи сега за 149 ден.
    • Вредност 250ден.
    • Попуст 40%
    • Заштеди 101ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ УНИКАТНИ СВЕЌИ

Услови

* Секој може да купи неограничен број купони

* Свеќите може да ги подигнете од продавницата во Битола

* Можност за достава и до останатите градови во Македонија.

* Доставата надвор од Битола не е вклучена во цената и изнесува 100 ден.

* За достава испратете го кодот од купонот заедно со вашите лични информации: име, презиме, адреса и број за контакт на info@kelepur.mk

* Телефон за контакт: 078258620

* Побрзајте! Ограничена количина.

Опис

ДООЕЛ ПРЕСВЕТА АНА со седиште на Ул. мечкин камен бр. 8 во Битола има чест и задоволство да ви понуди продажба на стоки од целокупниот свој асортиман на производи кои се состои од рачна изработка и само рачна изработка!

Свеќи и плетени изработки, изработуваме и по желба и идеа на купувачот, можеме да ја исполниме, пратете на маил: info@holyanahandmade.com

Секој еден производ има посебна среќа, душа, носи мир во секое семејство. се е изработено од срце за срце!

Освежете си го вашиот дом исполнете го со убави мисли полни со љубов и среќа.


40% ПОПУСТ НА РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ УНИКАТНИ СВЕЌИ ОД HOLYANAHANDMADE.COM ВО ВРЕДНОСТ ОД 250ДЕН. ЗА САМО 149ДЕН.

Компанија : ДООЕЛ ПРЕСВЕТА АНА

Адреса : Ул. мечкин камен бр. 8

Град : Битола

http://holyanahandmade.com/