Активна понуда

30% ПОПУСТ НА РАЧНО ВЕЗЕНИ ВЕНЧИЊА ЗА КОСА ОД „LADY ACCESSORIES HANDMADE“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 840ДЕН.

Купи сега за 840 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 30%
    • Заштеди 360ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* РАЧНО ВЕЗЕНИ ВЕНЧИЊА ЗА КОСА

Услови

* Секој може да купи неограничен број купони
* Бесплатна достава во охрид
* Можност за достава и до останатите градови во Македонија.
* Доставата надвор од Охрид не е вклучена во цената и изнесува 100 ден.
* За достава испратете го кодот од купонот заедно со вашите лични информации на фб страната:
Lady accessories

Опис

Уникатни, рачно изработени аксесоари за коса , по ваша желба а идеја од „LADY ACCESSORIES HANDMADE“ погодни за секоја пригода.

За венчињата за коса се користи венче кое е обвиено и потоа на него се везат кристали (стаклени и пластични), потоа и бисери.

За Охрид, доставата е бесплатна, а за повеќе модели може да ја посетите fb страна Lady accessories или инстаграм страната Lady accessoriesКомпанија : Рачна Изработка „Lady Accessories“

Адреса : Охрид

Град : Охрид

https://www.facebook.com/onlinekupivaj