Активна понуда

35% попуст на РАЗВИВАЊЕ 100 ФОТОГРАФИИ СО ДИМЕНЗИИ 10Х15 ОД ДЕЛТА ФОТО ОХРИД во вредност од 2000ден. за само 1300ден.

Купи сега за 1300 ден.
    • Вредност 2000ден.
    • Попуст 35%
    • Заштеди 700ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* РАЗВИВАЊЕ 100 ФОТОГРАФИИ СО ДИМЕНЗИИ 10Х15

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните можат да се искористат до 31.12.2020

* Работно време: Пон.– Пет. 10:00 - 20:00, Сабота 10:00 – 15:00

* Подетални информации на Моб:078/212-401

Опис

Искористете ја оваа одлична понуда од Делта Фото Охрид за развивање на 100 фотографии по ваш избор и зачувајте ги вашите омилени спомени засекогаш!


35% попуст на РАЗВИВАЊЕ 100 ФОТОГРАФИИ СО ДИМЕНЗИИ 10Х15 ОД ДЕЛТА ФОТО ОХРИД во вредност од 2000ден. за само 1300ден.

Компанија : ДЕЛТА ФОТО

Адреса : бул. Македонски Просветители бр.5

Град : Охрид

http://fb.me/Miledelta19/