Активна понуда

39% попуст на 55 МИНУТНА РЕЛАКС МАСАЖА на ЦЕЛО ТЕЛО во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 1300ден. за само 790ден.

Купи сега за 790 ден.
    • Вредност 1300ден.
    • Попуст 39%
    • Заштеди 510ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 12

Добивате

* RELAX МАСАЖА во времетраење од 55 МИНУТИ на цело тело.

Овозможете си совршена релаксација, опуштете се и разбудете ја енергијата во вашето тело!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните можат да се искористат до 31.10.2020г.

* Работно време: Понеделник - Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/611-555, Моб.:077/441-111

Опис

Масажата е најлесниот начин да ги опуштите вашите затегнати мускули, да го релаксирате вашето тело, да ја зголемите циркулацијата на крвта и протокот на позитивната енергија.

Не пропуштајте ја оваа понуда од kelepur.mk и салон за убавина Cleopatra, направите нешто за себе, дозволете си себе си масажа која ќе ве релаксира и ќе ви помогне да го надминете стресот.

Салон за убавина Cleopatra

Не пропуштајте да го посетите салонот за убавина Cleopatra и да се уверите во сите услуги кои ги нуди во служба и грижа за вашата убавина!

Салонот за убавина Cleopatra ви нуди:
Третмани за слабеење, третмани за лице, финска сауна, сите видови арома масажи, маникир, педикир, депилација и сите видови фризерски услуги.

Салон за убавина CLEOPATRA на Facebook!


39% попуст на 55 МИНУТНА РЕЛАКС МАСАЖА на ЦЕЛО ТЕЛО во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 1300ден. за само 790ден.

Компанија : Салон за убавина Cleopatra

Адреса : Бул. Туристичка бр. 69

Град : Охрид

http://cleopatraspa.mk/