Активна понуда

20% попуст на „REVLON LASTING SHAPE“ ТРАЈНО КЕРАТИНСКО ИСПРАВУВАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 3500ден. за само 2799ден.

Купи сега за 2799 ден.
    • Вредност 3500ден.
    • Попуст 20%
    • Заштеди 701ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* „REVLON LASTING SHAPE“ ТРАЈНО КЕРАТИНСКО ИСПРАВУВАЊЕ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Заборавете ја пресата за коса дури до 90 дена!

„Revlon Lasting Shape“ трајно кератинско исправување формулирано со состојки кои даваат термална заштита е право решение за вашата коса!

Alexandra Hair Studio на Facebook!


20% попуст на „REVLON LASTING SHAPE“ ТРАЈНО КЕРАТИНСКО ИСПРАВУВАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 3500ден. за само 2799ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo