Активна понуда

58% ПОПУСТ НА „RISANA“ ТРЕТМАН ЗА ОШТЕТЕНА И БЕЗЖИВОТНА КОСА ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 499ДЕН.

Купи сега за 499 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 58%
    • Заштеди 701ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

„RISANA“ ТРЕТМАН ЗА ОШТЕТЕНА И БЕЗЖИВОТНА КОСА:

* МИЕЊЕ
* ТРЕТМАН
* ПРАВО ФЕНИРАЊЕ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

ОписDAMAGED HAIR RISANA (SLES FREE) е линија за многу оштетена и безживотна коса која веднаш ја враќа природната убавина на косата благодарение на екстрактот на слуз од полжав и гарантира еластичност, компактност и хидратација на косата. RISANA е вистински поттик за здравјето и убавината на косата.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


58% ПОПУСТ НА „RISANA“ ТРЕТМАН ЗА ОШТЕТЕНА И БЕЗЖИВОТНА КОСА ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 499ДЕН.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu