Активна понуда

50% попуст на ШАТИРАЊЕ, ШИШАЊЕ, ТРЕТМАН ЗА КОСА И ФЕНИРАЊЕ ИЛИ ПЕГЛАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 2000ден. за само 999ден.

Купи сега за 999 ден.
    • Вредност 2000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 1001ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* ШАТИРАЊЕ
* ШИШАЊЕ
* ТРЕТМАН ЗА КОСА
* ФЕНИРАЊЕ, ПЕГЛАЊЕ ИЛИ ВИТКАЊЕ

Имајте нов имиџ! Шатираната коса е модерна, изгледа заводливо и интересно и ве прави да изгледате прекрасно.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Сакате нешто да промените во изгледот на вашата коса, ви здодееја вашата боја, имате желба за вистинска промена која сите ќе ја приметат? Освежете го вашиот изглед на ефектен и оригинален начин, шатирајте ја вашата коса во прекрасни нијанси кој ќе направат вашата коса да биде интересна, привлечна и заводлива, а со тоа и вашиот целосен изглед.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


50% попуст на ШАТИРАЊЕ, ШИШАЊЕ, ТРЕТМАН ЗА КОСА И ФЕНИРАЊЕ ИЛИ ПЕГЛАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 2000ден. за само 999ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo