Активна понуда

50% попуст на 30 МИНУТИ КОРИСТЕЊЕ НА САУНА во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 600ден. за само 299ден.

Купи сега за 299 ден.
    • Вредност 600ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 301ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* 30 минути користење на финска сауна

* Сауната делува релаксирачки, ви помага да ги исфрлите отровите од Вашето тело, да се ослободите од стресот, да ги намалите масните наслаги и ја зголемува циркулацијата.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат и да се искористат до 31.01.2018

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/611-555, Моб.:077/441-111,077/555-003

Опис

За комплетна релаксација и детоксикација на телото, дозволете си себе си да уживајте во 30 минутно користење на Финска сауна, исфрлете ги отровите од вашето тело, одморете ги затегнатите мускули, зголемете ја циркулацијата и уживајте во благодетите на сауната.

Салон за убавина Cleopatra

Не пропуштајте да го посетите салонот за убавина Cleopatra и да се уверите во сите услуги кои ги нуди во служба и грижа за вашата убавина!

Салонот за убавина Cleopatra ви нуди:
Третмани за слабеење, третмани за лице, финска сауна, сите видови арома масажи, маникир, педикир, депилација и сите видови фризерски услуги.

Салон за убавина CLEOPATRA на Facebook!


50% попуст на 30 МИНУТИ КОРИСТЕЊЕ НА САУНА во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 600ден. за само 299ден.

Компанија : Салон за убавина Cleopatra

Адреса : Бул. Туристичка бр. 69

Град : Охрид

http://cleopatraspa.mk/