Активна понуда

40% попуст на ШИШАЊЕ, ФЕНИРАЊЕ И КЕРАТИНСКИ ТРЕТМАН ЗА КОСА „STAMIKER DIKSON“ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1000ден. за само 599ден.

Купи сега за 599 ден.
    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 40%
    • Заштеди 401ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ШИШАЊЕ, ФЕНИРАЊЕ И КЕРАТИНСКИ ТРЕТМАН СО МАТИЧНИ КЛЕТКИ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГЕНЕРАЦИЈА НА КОСАТА ВО ОВИЕ СТУДЕНИ ДЕНОВИ ОД „STAMIKER DIKSON“

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Шишањето ќе ја освежи вашата коса, третманот ќе го нахрани влакното, а вие ќе имате негувана, здрава свиленкаста коса и безпрекорен изглед, а сето ова ќе го добиете во „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ по неверојатна цена

Alexandra Hair Studio на Facebook!


40% попуст на ШИШАЊЕ, ФЕНИРАЊЕ И КЕРАТИНСКИ ТРЕТМАН ЗА КОСА „STAMIKER DIKSON“ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1000ден. за само 599ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo