Активна понуда

СТРУШКА ТАВА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА + МЕШАНА САЛАТА ВО РЕСТОРАН „АНТИКА“ – СТРУГА . ЗА САМО 999ДЕН.

Купи сега за 999 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* БОГАТ РУЧЕК ИЛИ ВЕЧЕРА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА:

** Мешана салата за четири лица

** Струшка тава за четири лица

** Лепче

Услови

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТАТ СЕКОЈ ДЕН

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

* Задолжителна е претходна резервација на
тел: 046/783-468

Опис

На кејот покрај реката Црн Дрим во Ресторан „Антика“ Струга ве чека право гурманско уживање, богат и вкусен оброк мешана скара кој ќе го задоволи вкусот на сите гурмани.

Ресторан „Антика“
Во овој ресторан можете да го доловите амбиентот на стара Струга, а од македонските национални специјалитети можете да пробате полнета шницла „Александар“, Македонско грне и плескавица „Антика“, речна пастрмка како и јагула подготвена на струшки начин.

Сето ова приготвено од врвни мајстори со традиција од 40 години.

Ресторан „Антика“ Струга на Facebook!


СТРУШКА ТАВА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА + МЕШАНА САЛАТА ВО РЕСТОРАН „АНТИКА“ – СТРУГА . ЗА САМО 999ДЕН.

Компанија : Ресторан Антика

Адреса : Кеј Борис Кидрич 34

Град : Струга

http://goo.gl/g0AFk