Активна понуда

НЕОДОЛИВА ПОНУДА! 40% ПОПУСТ НА ТОРТИЉА СО СЛАНИНА И ЈАЈЦЕ ВО „INSTINCT BAR & FOOD“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 380ДЕН. ЗА САМО 228ДЕН.

Купи сега за 228 ден.
    • Вредност 380ден.
    • Попуст 40%
    • Заштеди 152ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* ТОРТИЉА СО СЛАНИНА И ЈАЈЦЕ

Не пропуштајте! Посетете го „INSTINCT BAR & FOOD“, вкусете неодоливо вкусна ТОРТИЉА СО СЛАНИНА И ЈАЈЦЕ и уживајте во извонредно богатиот вкус.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 30.11.2022 година

* Купонот важи за во „INSTINCT BAR & FOOD“ (не важи за носење)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, на самиот плоштад ве чека пријатно изненадување! Посетете го „INSTINCT BAR & FOOD“, задоволете го вашиот апетит со извонредно вкусна ТОРТИЉА СО СЛАНИНА И ЈАЈЦЕ и претворете го вашиот ручек или вечера во сласно уживање!


НЕОДОЛИВА ПОНУДА! 40% ПОПУСТ НА ТОРТИЉА СО СЛАНИНА И ЈАЈЦЕ ВО „INSTINCT BAR & FOOD“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 380ДЕН. ЗА САМО 228ДЕН.

Компанија : INSTINCT BAR & FOOD

Адреса : Градски Плоштад

Град : Охрид

https://www.kelepur.com/