Активна понуда

ЕДЕН КИЛОГРАМ ТРЕСЕНА ПАСТРМКА НА ТРАДИЦИОНАЛЕН РАДОЖДАНСКИ НАЧИН, МАКАЛО, ПЕКАРСКИ КОМПИР, ГАРНИР ЗЕЛЕНЧУК + ШИШЕ ВИНО 0,75Л. И ДЕСЕРТ ВО ВИЛА РАДОЖДА - СТРУГА ЗА САМО 1200ДЕН.

Купи сега за 1200 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 2

Добивате

* ЕДЕН КИЛОГРАМ ТРЕСЕНА ПАСТРМКА НА ТРАДИЦИОНАЛЕН РАДОЖДАНСКИ НАЧИН
* ПЕКАРСКИ КОМПИР
* ГАРНИР ЗЕЛЕНЧУК
* МАКАЛО
* ЛЕБ
* ШИШЕ ВИНО 0,75Л. МУСКАТ/ВРАНЕЦ
* ДЕСЕРТ ДОМАШЕН КОЛАЧ

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 070/42-74-74

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете ја вила Радожда во која ќе бидете домаќински и гурмански послужени. Одберете го ова прекрасно мени кое е вистинска рајска гозба за љубителите на тазе вкусна риба, одлични традиционални макала, десерт и пијалак и уживајте во неверојатно богато и вкусно мени!Компанија : Вила Радожда

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://kelepur.mk