Активна понуда

55% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА ИСПРАВУВАЊЕ СО КЕРАТИН LISSE DESIGN KERATIN THERAPY - ALFAPARF MILANO ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 6000ДЕН. ЗА САМО 2699ДЕН.

Купи сега за 2699 ден.
    • Вредност 6000ден.
    • Попуст 55%
    • Заштеди 3301ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* Прогресивен третман за исправување со кератин за сите типови на коса, Lisse Design Keratin Therapy - Alfaparf Milano

* Mазна кадифена сјајна коса која не се заплеткува со употреба на иновативна техника на база на кератин

* Долготрајни резултати до 3 месеци

* Ги отстранува и најситните и најсуви локни

* 100% безбеден, во согласност со европските стандарди

* Без парабен, соли и сулфати

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Lisse Design Keratin Therapy - Alfaparf Milano

Третманот се состои од комбинација на кератин и масла како:

- Kera-Collagen Complex: кој содржи Hydrolyzed Keratin Complex и Quaternized Collagen со помош на топлина го реформира распоредот на кератинскиот синџир на косата, ја исправа и дава карактеристично мазен резултат.

- Babassu Масло: масло од Амазонска палма кое ја прави косата мека свилена и сјајна.

Третманот има прогресивен резултат. со секоја апликација ефектот е подобар и подолготраен. за природно и особено виткана коса се препорачуваат дополнителни апликации во следните недели по првиот третман.

Третманот се состои од:

* Миење со Deep Cleansing Shampoo
* Нанесување на Smoothing Fluid
* Нанесување на Detangling Cream
* Сушење и пеглање прамен по прамен
* Миење и нанесување на Rehydrating Mask
* Сушење


За задржување на ефектот од третманот, задолжително користење на специјален Shampoo и Conditioner за домашна употреба кои не влегуваат во цената на третманот.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


55% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА ИСПРАВУВАЊЕ СО КЕРАТИН LISSE DESIGN KERATIN THERAPY - ALFAPARF MILANO ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 6000ДЕН. ЗА САМО 2699ДЕН.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu